فهرست برگزيدگان چهارمين جشنواره جوان خوارزمي

فهرست برگزيدگان چهارمين جشنواره جوان خوارزمي
بخش دانشجويي- آزاد

 
ردیف نام نام خانوادگی عنوان طرح
1 بنفشه زهرائی سيستم پشتيباني در تصميم گيري بهره برداري از سدهاي چند منظوره برق آبي
2 مهدی افشاری بررسي تأثير شرايط توليد بر خواص الياف آلياژي پلي پروپيلن /پلي آميد 6
3
 
مصطفی کریمی احمدآباد كاربرد تصاوير سنجيده AVHRR در نقشه دماي سطح دريا در منطقه خليج فارس
4 حسین خسروآبادی بررسي الكترونيكي ساختار ابررسانه هاي دماي بالا YBCO و بررسي خواص الكتريكي و مغناطيسي تركيب مشابه Gdpr-123
5 محمدرضا محمدی زاده ابررسانايي در تركيب prBa2cu3o7-8
6 علی پوراسلامی طراحي و پياده سازي قسمتهاي ارسال و دريافت لينك WDM
7 سیدمسعود
 
کمالی شهری
 
طراحي و ساخت دستگاه Hole-Drilling (به منظور اندازه گيري تنش هاي پسماند)
 
8 الهام اندرودی باز زنده سازي كاروانسراهاي جاده ابريشم
 
9 فاطمه شهابی نژاد بررسي پروتكل هاي SSL  و ايجاد يك سايت وب امن با استفاده از آن
10 سمانه سنگسری تصويرسازي از نوشته ها
11 مرضیه مرسل پور اثر هندوانه ابوجهل بر ميزان قند خون موشهاي صحرايي
12 مرتضی جعفری دستگاه چندكاره صنايع چوب
13 فریبا علیپور آناليز در هنرهاي تجسمي
14 سهراب
 
راهوار نعمت آباد بررسی ماده تاریک در کیهان شناسی
15 عباس وریج کاظمی بررسي ماهيت و ساختار جنبش دانشجويي در ايران
16 حسین میرزایی بررسي ماهيت و ساختار جنبش دانشجويي در ايران
17 داریوش جهان بین بررسي ماهيت و ساختار جنبش دانشجويي در ايران
18 مهرداد هنرور برآورد سن و وزن جنين بر پايه سونوگرافي طول استخوان ران
19 محبوبه
 
الهیاری
 
برآورد سن و وزن جنين بر پايه سونوگرافي طول استخوان ران
20 صدیقه
 
دهباشی
 
برآورد سن و وزن جنين بر پايه سونوگرافي طول استخوان ران
21 کوکب
 
موسوی خامنه
 
Comparative studies of trace elements in two kinds of human gallstones
22 سیدعبدالطيف
 
هاشمی فرد
 
شيرين سازي آب شور از طريق فرآيند گاز حامل
23 رضا آذین شيرين سازي آب شور از طريق فرآيند گاز حامل
24 مسعود آسایش عيب يابي در توربوماشينها با آناليز ارتعاشات
25 مهدی بهزاد عيب يابي در توربوماشينها با آناليز ارتعاشات
26 محمد ابونجمی طراحي، ساخت و ارزيابي يك دستگاه جداسازي ارتعاشي جديد براي دانه بندي خرماي رسيده
27 محمد شایگان فر طراحي و ساخت يك ربات آنتروپومورفيك به صورت آزمايشگاهي
28 بنژامین
 
فنونی
 
طراحي و ساخت يك ربات آنتروپومورفيك به صورت آزمايشگاهي
29 مرضیه دهقانی بررسي پديده هويت ملي و عوامل اجتماعي و فرهنگي مرتبط با آن در بين دانشجويان
30 رویا اسدی بررسي پديده هويت ملي و عوامل اجتماعي و فرهنگي مرتبط با آن در بين دانشجويان
31 محمدرضا سعادت ماهان سرما بس
32 سیدفرشید
 
سادات شریفی
 
دري از درياي جان _ شرح گزيده غزليات شمس با تاكيد بر مباحث عرفاني
33 ایمان صبح روان
 
استفاده از پلاستيكها و پليمرهاي پراكنده در محيط زيست و تبديل آنها به مواد اوليه سوختني و مونومرها (پايه اصلي پليمرها) و تبديل آنها به رزين (ارتوپدي _ صنايع هواپيماسازي _ صنايع الكترونيك و ساختمان سازي)
34 نادر نادری ترشیزی كاربرد ويژگي دو بعدي حافظه در كنترل اتوماتيك ربات
35 فاطمه
 
ژیانی اصفهانی طرح در مورد نشاندادن رنگ ها و تناسب فصل های مختلف سال
36 مریم حجتی قداست هنر
37 سمانه حسن لی قداست هنر