فهرست برگزيدگان چهاردهمين جشنواره جوان خوارزمي

فهرست طرحهاي برگزيده چهاردهمين جشنواره جوان خوارزمي
بخش دانشجويي آزاد
رديف نام و نام خانوادگي عنوان طرح گروه تخصصي رتبه نهايي
1 سعید شیرازیان
ماشااله رضا کاظمی
توسعه مدل‌هاي انتقال جرم حاكم بر فرآيند جداسازي غشايي صنايع شيميايي رتبه دوم  پژوهش هاي بنيادي
2 مهدي بيات مطالعات تئوري بر واكنش هاي تراكمي بين تعدادي از پلي آمين ها و دي كتونها يا دي آلدئيدها و پروتون خواهي كمپلكسهاي مربوطه و همچنين بررسي خصلت پيوند در تعدادي از كمپلكس ها علوم پايه رتبه دوم  پژوهش هاي  بنيادي
3 احسان سلجوقي بهبود فرآيند ساخت غشاهاي پليمري و ارتقاء كاركرد آنها صنايع شيميايي رتبه سوم  پژوهش هاي بنيادي
4 سيداسماعيل حسيني رمقاني طراحي و ساخت تقويت كننده توان فوق پهن باند مايكروويو با روش نوين تركيب همدوس توان آرايه‌اي از تقويت كننده ها برق و كامپيوتر رتبه اول پژوهش هاي كاربردي
5 ياسر مهدي زاده
محمد مشهدی
طراحی و ساخت Coldhead تک مرحله ای نوع Gifford-McMahon
برای رسیدن به Cryogenic Temperature
علوم پايه رتبه دوم  پژوهش هاي كاربردي
6 محمد فرهادی کنگرلو جبران سازي نوسانات ولتاژ با استفاده از مبدل هاي AC/AC برق و كامپيوتر رتبه دوم  پژوهش هاي كاربردي
7 حمزه بيرانوند طراحي يك سوئيچ تمام نوري براي انتقال داده‌هاي چندرسانه‌اي در شبكه فيبر نوري obs  مبتني بر GMLPS برق و كامپيوتر رتبه دوم  پژوهش هاي كاربردي
8 ايمان شعباني
محمد مهدی حسنی صدرآبادی
طراحي و ساخت انواع جديدي از پيل‌ سوختي و ماهيچه مصنوعي با كارآيي بالا با به‌كارگيري غشاهاي نانوكامپوزيتي حاوي نانوالياف تبادل‌گر يون فناوري نانو رتبه دوم  پژوهش هاي كاربردي
9 اسماعيل گنجه
امین صمدی مقدم
هادی سرخوش
میثم فتاحی بافقی
طراحي و ساخت كوره آزمايشگاهي مادون قرمز با نرخ گرمايشي بالا مواد، متالورژي و انرژي هاي نو رتبه دوم  پژوهش هاي كاربردي
10 محمدرضا رحمن آبادي طراحي برينگ در قالبهاي اكستروژن مستقيم آلياژهاي با استحكام بالاي آلومينيومي مواد، متالورژي و انرژي هاي نو رتبه سوم  پژوهش هاي كاربردي
11 محمدرضا خسروی بخت
دکتر مهدی صادقی
دکتر سید جواد احمدی
بررسي و توليد راديوايزوتوپ پرازئوديميوم-142 زيست فناوري، محيط زيست و علوم پايه پزشكي رتبه سوم  پژوهشهاي كاربردي
12 رسول نظري‌مقدم
محمد رضائی
یاسر فلاح زاده ابرقوئی
پیمان پور افشاری
بهزاد رستمی
طراحي و ساخت دستگاه اندازه‌گيري ضريب نفوذ گاز در سيالات در محيط متخلخل صنايع شيميايي رتبه سوم  پژوهشهاي كاربردي
13 حسین ذبیحی خيبري
مهدی اکبری
عاطفه السادات موسوی نژاد
ربات با چرخ توپي مكاترونيك رتبه سوم  پژوهشهاي كاربردي
14 محمدایمان مخلص پور اصفهانی
امید زبیری
محمدآرمان مخلص پوراصفهانی
سيستم پوشيدني اندازه گيري حركت سه بعدي كمر انسان توسط تكنولوژي سنسور هاي پارچه اي
 
مكاترونيك رتبه سوم  پژوهشهاي كاربردي
15 حامد معيري كاشاني
مهرداد سرکار حسینی
طراحي دستگاه بارگیری مکانیزه کشتی مكانيك رتبه اول پژوهشهاي  توسعه اي
16 سيد ميعاد صالحي
حامد صالحي
ارتقاء عمر چرخ قطار با استفاده از بهينه سازي پارامترهاي تعميري مكانيك رتبه سوم  پژوهشهاي  توسعه اي
17 امين ترك زاده
سیما قلمباز
طراحي بال هواپيماي فوق سبك با مكانيزم ايرفويل متغير هوافضا رتبه دوم ابتكار
18 عليرضا مهديزاده ساري
جمال الدین برزویی
طراحي و ساخت سرمته ويژه براي ديوارهاي آجري عمران رتبه دوم ابتكار
19 حاتم قضائی
مهرشاد حاجی امیرخانی
ماشين دانه كار در سيني نشا كشاورزي و منابع طبيعي رتبه دوم ابتكار
20 مرضيه اتفاقي داريان تصويرسازي هفت‌خان رستم هنر و معماري رتبه دوم ابتكار
21 محمد مهدی ناصری مجرد
امین امام زاده اسمعیلی نژاد
چاپگر دفاتر اسناد رسمي برق و كامپيوتر رتبه سوم ابتكار
22 فرهاد گچلو تريلر سواري كش دو كاره براي حمل خودرو و بار سنگين كفي مكانيك رتبه سوم ابتكار
23 اسماعیل سلطانی تیرانی سامانه تبديل دور هيدروليكي مكاترونيك رتبه سوم ابتكار
24 جواد حاجي زاده رينه آنژيوكت هشدار دهنده براي جلوگيري از خطاي تزريق داخل شرياني زيست فناوري، محيط زيست و علوم پايه پزشكي رتبه سوم ابتكار
25 مجتبي پاكباز مياب
القار عبداللهی
رضا مرادی
پمپ جديد انژکتور با توان مصرفی کم مكانيك رتبه اول اختراع