فهرست برگزيدگان يازدهمين جشنواره جوان خوارزمي

فهرست برگزيدگان يازدهمين جشنواره جوان خوارزمي
بخش دانشجويي _ آزاد 

 

رديف نام و نام خانوادگي عنوان طرح گروه تخصصي رتبه
1 عباس‌علي صابري روابط مقياسي، خصوصيات هندسي و تقارن همديس در سيستم‌هاي پيچيده بحراني دور از تعادل علوم پايه دوم پژوهش‌هاي بنيادي
2 عليرضا نصر اصفهاني راديكال‌ها و پوچسازهاي حلقه‌هاي چند جمله‌اي اريب علوم پايه دوم پژوهش‌هاي بنيادي
3 عليرضا قيوم زاده بررسي ويژگي‌هاي الكتروني و مغناطيسي نانوساختارهاي گرافيني گاف‌دار فناوري نانو دوم پژوهش‌هاي بنيادي
4 سيدفاضل نبوي پنبه چوله
سيدمحمد نبوي پنبه چوله
بررسي خاصيت آنتي اكسيدانتي يازده گونه گياه دارويي بومي شمال ايران زيست فناوري و علوم پايه پزشكي دوم پژوهش‌هاي بنيادي
5 مهدي كارگريان درهمتنيدگي، گذار فازهاي كوانتومي و نظم‌هاي توپولوژيكي علوم پايه سوم پژوهش‌هاي بنيادي
6 پدرام حنفي زاده
ايمان نجابت
روزبه رسولي يزدي
طراحي، ساخت و تست پمپ دوفاز دفعي مكانيك اول پژوهش‌هاي كاربردي
7 مجتبي دلخوشيان بررسي ساختاري معماري (گرافيكي) حروف منفصل فارسي و يافتن قواعد طراحي حروف هنر و معماري اول پژوهش‌هاي كاربردي
8 احسان فضل ارثي
حميدرضا ابريشمي
سعيد ابريشمي
مصطفي طلوع نداف
علي رضايي
سامانه بلادرنگ يابش و شناسايي اتوماتيك چهره انسان بر پايه ويژگي‌هاي محلي چهره برق و كامپيوتر دوم پژوهش‌هاي كاربردي
9 مرتضي محمودي نانو ذرات مغناطيسي پوشش داده شده با پلي استر غيراشباع براي كاربردهاي بيولوژيكي فناوري نانو دوم پژوهش‌هاي كاربردي
10 سيدمهتدا صدرزاده
كاظم شهيدي
ساخت غشاء پليمري پلي دي متيل سيلوكسان (PDMS) به منظور جداسازي LPG از جريان‌هاي گازسوخت و مشعل واحدهاي شيميايي صنايع شيميايي دوم پژوهش‌هاي كاربردي
11 بابك دهقان معرفي روش جديد پيوند گردوي ايراني با استفاده از تكنيك بستر خاك اره در محيط كنترل شده كشاورزي و منابع طبيعي دوم پژوهش‌هاي كاربردي
12 حامد عبداله پور ساخت بستري به منظور توليد نرم‌افزارهاي تلفن همراه مبتني بر نرم‌افزار جاوا برق و كامپيوتر سوم پژوهش‌هاي كاربردي
13 پيام گواهي نقشه خوان صوتي فرش (استاد فرش) برق و كامپيوتر سوم پژوهش‌هاي كاربردي
14 كامبيز جلايريان
محمد جلال صادقي
محمد غائبي دستجردي
ميرحسين موسوي
شببيه ساز رانندگي خودرو مكانيك سوم پژوهش‌هاي كاربردي
15 عبدالرضا جاويدي آل سعدي
پژمان احمدي
دستگاه آزمايشگاهي اندازه‌گيري فشار، حجم و دما (PVT) صنايع شيميايي سوم پژوهش‌هاي كاربردي
16 امير رنجبر اسكويي
سحر آفريده‌ي خداوندي
خيام عسگري
طراحي و ساخت دستگاه پوشش‌دهي سطح به روش پاشش حرارتي مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو سوم پژوهش‌هاي كاربردي
17 آرش زيبايي ديوشلي بررسي برهمكنش‌هاي فيزيولوژيك و ايمونولوژيك سن معمولي گندم
Eurygaster integriceps Puton
كشاورزي و منابع طبيعي سوم پژوهش‌هاي كاربردي
18 آزيتا بلالي اسكويي بازآفريني و طراحي تصوري شهر ربع رشيدي براساس متون تاريخي (وقف‌نامه) هنر و معماري سوم پژوهش‌هاي كاربردي
19 علي بهجتيان اصفهاني موتور استرلينگ پيستون آزاد مولد برق مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو دوم پژوهش‌هاي توسعه‌اي
20 هدي صادقيان
علي فروزان
حجت پندار
كاوه مرآت
سيدسيامك خرمي
امين اصغري
محمد مجدم
الهه ايزدي
طراحي و ساخت يك نمونه از رباتهاي موازي جهت بكارگيري در صنايع برش و تزئين روي چوب و سنگ مكانيك سوم پژوهش‌هاي توسعه‌اي
21 ريحانه افتاده چادرنشين ورانلو
محمد كريمي دزفولي
سيدمحمد مهدي مرتضوي
شهباز روحاني
ساخت افزودني كمك سايش به منظور كاهش انرژي، افزايش توليد و كيفيت سيمان حاصله صنايع شيميايي سوم پژوهش‌هاي توسعه‌اي
22 حميدرضا دليلي اسكويي طراحي و ساخت زيرلايه (substrate) مايكروويوي فاقد موج سطحي برق و كامپيوتر دوم ابتكار
23 اسماعيل شياسي بكسل پيشرفته سنگبري با قابليت چرخش سنگ حول هر 3 محور مختصات مكانيك سوم ابتكار
24 الهه معتمد
مهيار اسدي
ساخت احجامي بر مبناي تصاوير ميكروسكوپي علم شيمي (پيوند ميان علم و هنر) هنر و معماري سوم ابتكار
25 مصطفي اسلامي بلده سامانه شناسايي تطبيق چهره و چهره‌نگاري  برق و كامپيوتر سوم پژوهش‌هاي توسعه‌اي