ثبت نام در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی آغاز شد

دبيرخانه جشنواره بين‌المللي خوارزمي مفتخر است با ياري خداوند متعال سي و ششمین جشنواره بين‌المللي خوارزمي را كه با بيش از ربع قرن تجربه و به عنوان مهمترين رخداد علمي در سطح ملي و بين‌المللي شناخته شده است را برگزار نمايد.   
به اطلاع علاقه‌مندان به شركت در سی و ششمین جشنواره بين‌المللي خوارزمي مي‌رساند كه ثبت‌نام و ارايه طرح در اين دوره از جشنواره آغاز شده است و مهلت ثبت نام تا پايان شهريور سال جاري مي‌باشد. طرح‌هاي قابل پذيرش مي‌بايست در هفده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مهندسی مكانيك، مهندسی برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، مهندسی عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو، زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، مهندسی هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات، مهندسی مكاترونيك و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور مورد پذیرش شامل پژوهش‌هاي بنيادي، پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، نوآوری و فناوری و ابتكار به جشنواره بين‌المللي خوارزمي ارايه گردد. از برگزیدگان دوه های قبل که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده اند دعوت می­گردد برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه به دبیرخانه تماس بگیرند.

 متقاضیان مي‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بين‌المللي خوارزمي به نشاني www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بين‌المللي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام، ارايه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعريف نمايند. ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه فرماييد.