وزارت علوم،تحقيقات و فناوري

سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران

جشنواره بين المللي خوارزمي

فهرست طرحهاي برگزيده - دوره يازدهم - سال 1376

رديف نام و نام خانوادگی
مجري / نماينده
عنوان طرح رتبه زمينه پژوهش
  1.  
آيت ا....  محمد مومن فقه و اصول اول علوم حوزوي علوم انساني 
  1.  
آيت ا....  رضا استادي تاريخ و كتابشناسي اول علوم حوزوي علوم انساني 
  1.  
غلامرضا  اسلامپور كرهرود توسعه نظريه پراكندگي تشديدي رامان دوم بنيادي علوم پايه 
  1.  
بهمن تمامي تهيه و مطالعه پليمرهاي حامل عاملهاي فعال اكسيد كننده و احياء كننده و كاربرد آنها در سنتز مواد آلي دوم بنيادي  صنايع شيميايي
  1.  
نعمت ا... رياضي ساليتون هاي توپولوژيك سوم بنيادي  فيزيك
  1.  
فريدون عزيزي تحقيقات كشوري پيرامون شناخت و پيشگيري از اختلالات ناشي از كمبود يد دوم كاربردي علوم پزشكي 
  1.  
پرويز  دوامي تهيه بسته نرم افزاري شبيه سازي فرآيندهاي ريخته گري دوم كاربردي متالورژي و مواد 
  1.  
محمد  دورعلي سيستم توليد امواج استخر موج دوم كاربردي  مكانيك
  1.  
ارژنگ  ذكائي و آروين ذكائي دستگاه تهويه مطبوع آپارتماني هوا پاك دوم كاربردي مكانيك 
  1.  
مجيد  بهمني تحقيق و فن آوري ساخت ميل لنگ از چدن داكتيل آستمپر دوم كاربردي متالورژي و مواد 
  1.  
ايرج  گودرزنيا
محمد حسن  ايكاني
طراحي و ساخت واحد نيمه صنعتي استخراج اسانس هاي گياهي با دي اكسيد كربن فوق بحراني دوم كاربردي  صنايع شيميايي
  1.  
طاهره  آقا محمدي توليد سديم كربوكسي متيل سلولز CMC دوم كاربردي صنايع شيميايي 
  1.  
محمود رضا  مرآتي دستگاه علائم حياتي بيمار در اتاقهاي I.C.U سوم كاربردي مهندسي پزشكي 
  1.  
محمود  بيجن خان  دادگان گفتاري زبان فارسي سوم كاربردي برق و كامپيوتر 
  1.  
مهرداد  رحيمي فرمولاسيون داروي گياهي از عصاره برگ حنا جهت درمان سوختگي‌ها سوم كاربردي صنايع شيميايي 
  1.  
سيد محسن  شكيب طراحي و ساخت هواپيماي گلايدر از مواد مركب سوم كاربردي طرح‌هاي ويژه 
  1.  
مهرداد تبريزيان سنتز و فرموله كردن فرمون كرم سيب مشترك سوم كاربردي كشاورزي و منابع طبيعي 
  1.  
محمود  شجاعي تحقيقات كاربردي كنترل بيولوژيك و تلفيقي آفات باغ هاي سيب مشهد مشترك سوم كاربردي كشاورزي و منابع طبيعي 
  1.  
امير ناصر  اخوان طراحي و ساخت سازه ها و بدنه چرخ بال مشترك اول ابتكار طرح‌هاي ويژه 
  1.  
مرتضي  خراسان زاده طراحي و ساخت سازه ها و بدنه هواپيما مشترك اول ابتكار طرح‌هاي ويژه  
  1.  
هوشنگ  بهمني ساخت لامپ كلايسترون مشترك اول ابتكار طرح‌هاي ويژه   
  1.  
ابراهيم  اسلامي ساخت لامپهاي اشعه كاتوديك مشترك اول ابتكار طرح‌هاي ويژه   
  1.  
عباس سلطاني ساخت دستگاه برودتي جذبي دوم ابتكار مكانيك 
  1.  
سيدحميد ناظمي اينترلاكينگ الكترونيكي راه آهن دوم ابتكار  برق و كامپيوتر
  1.  
مهدي پرواز راد طراحي و ساخت پرس اكستروژن 4000 تن دوم ابتكار مكانيك 
  1.  
امير احمد سپهري طراحي و توليد سيستم اشكارساز رادار دوم ابتكار طرح‌هاي ويژه 
  1.  
سيدرضي شبيري دستيابي به فن آوري و ساخت سه نوع مهمات پيشرفته دوم ابتكار طرح‌هاي ويژه 
  1.  
علي نيك روش طراحي و ساخت موتور تك سيلندر بنزيني سوم ابتكار مكانيك
  1.  
مرتضي آسا دستگاه خودكار جوشكاري شبكه لوله سوم ابتكار مكانيك 
  1.  
كريم كاظمين خواه طراحي و ساخت ماشين ريشچه كار چغندرقند سوم ابتكار كشاورزي و منابع طبيعي 
  1.  
مسعود ميرزرگر طراحي سيستمهاي تغذيه صنعتي با ضريب اطمينان بالا سوم ابتكار  برق و كامپيوتر
  1.  
معاونت تحقيقات و جهاد خودكفايي نهاجا طرح البرز : كاربرد فن‌آوري در سيستم كنترل اسلحه هواپيماهاي شكاري بمب افكن سوم ابتكار  طرح‌هاي ويژه
  1.  
سعيد صادقپور وجدي سيستم هاي رايانه‌اي بريل گويا مخصوص نابينايان سوم ابتكار برق و كامپيوتر
  1.  
قربانعلي جعفر نوه سي اصل دستگاه چله كش فارسي و ترك باف دوم اختراع مكانيك 
  1.  
رضا دستوان بررسي اقسامي از بي مهرگان خليج فارس اول دانش آموزي زيست شناسي 
  1.  
محمد جواد صمدي راد دست نويس خوان رايانه اي حروف دوم دانش آموزي برق و كامپيوتر 
  1.  
سيامك حاجي زاده
 آيدين ببرزاده
سيستم اطفاء حريق دوم دانش آموزي برق و كامپيوتر 
  1.  
محمد معيني آق كاريز نويسنده سيار سوم دانش آموزي برق و كامپيوتر 
  1.  
حسن محمدي مقدم
رجبعلي محمدي مقدم
بازوي مكانيكي قابل كنترل سوم دانش آموزي فيزيك