صنایع شیمیایی دارویی ارسطو و شرکت داروسازی آوه سینا زیر مجموعه هولدینگ دارویی آژند در سال 96 حامي سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی و نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی شدند.

22
مهر
1396
صنایع شیمیایی دارویی ارسطو و شرکت داروسازی آوه سینا زیر مجموعه هولدینگ دارویی آژند در سال 96 حامي سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی و نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی  شدند.
صنایع شیمیایی دارویی ارسطو تولید کننده مواد موثره دارویی در ایران در بخش خصوصی می باشد. این شرکت در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردیده و از سال ۱۳۷۵ تامین کننده مواد موثره دارویی به مشتریان  داخلی و خارجی است. شرکت شیمیایی دارویی ارسطو در سال ۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش و پردازش نهاد ریاست جمهوری شرکت دانش بنیان شناخته شده است.        
شرکت داروسازی آوه سینا تولید کننده اشکال دارویی جامد است. این شرکت از تاریخ تاسیس آن در سال ۱۳۸۲ انواع محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می نماید. شرکت داروسازی آوه سینا در سال ۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش و پردازش نهاد ریاست جمهوری شرکت دانش بنیان شناخته شده است. کسب این رتبه بر اساس پیشینه ممتاز آوه سینا در امر پژوهش و پردازش می باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت جایزه تکنولوژی-کیفیت (Technology-Quality Award) در صنایع دارویی از اتحادیه ی اروپا (ICS GROUP)  گردید.